Automobilių remontas Vilniuje

Kokybiškai ir profesionaliai atliekame šias automobilių remonto paslaugas:

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Automobilio paruošimas privalomai techninei apžiūrai – Mes atliksime pilna jūsų automobilio patikrą. Prieš važiojant į patikros stotį jums būtinai reikia pašalinti visus trukumus kad nekartoti tai antra karta tai . Mes padesime jūms sutaupiti jūsų laiką ir pinigus, padarysime viską kad mašina butu tvarkingai paruošta. (Papildomai padedame praeiti tech.apžiurą). Daugiau informačijos kaip pasiruošti privalomai techniniai apžiurai galite sužinoti čia: https://www.tuvlita.lt/paslauga/privalomoji-technine-apziura/kaip-pasirengti-techninei-apziurai/

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė Diagnostika – Diagnostinio prietaiso pagalba nustatoma automobilio techninė buklė ir gedimai. Dažnai tai būna pakankamai ilgas procesas reikalaujantis nemažai pastangu nes reikia tiksliai nustatyti pagrindinę sutrikimo priežastį ir ją pašalinti.

Akumuliatorių testavimas ir pakeitimas

Akumuliatoriaus testavimas ir keitimas – dažnam kyla klausimas kokį akumuliatorių pasirinkti, ar ilgai jis tarnaus. Mes jums padėsime išsirinkti ir pakeisti akumuliatorių pagal jūsų automobilio specifikas, tokias kaip: automobilio tipą, gamintoją ir modelį, variklio tipą ir kuro rūšį.

Kondicionierių remontas

Kondicionierių remontas – tai yra papildoma komforto detalę, kurią remontuoti privalo tik srities specialistai. Dažnu atvėju, kad kondicionierius veiktų, užtenka jį papildyti, bet kartais gali reikėti pakeisti kondicionieriaus kompresorių, keisti arba remontuoti žarneles, susandarinti kondicienioriaus sistemą ar kita.

Aušinimo sistemos patikra ir remontas Vilniuje

Aušinimo sistemos remontas – ši sistema skirta palaikyti tinkamą darbinę variklio temperatūrą. Sutrikus jos veiklai atsiranda rizika sugadinti ir patį variklį kadangi prasideda sausoji trintis ir jos metu stūmoklis pradeda lyditis.

Ratų montavimas ir balansavimas. Padangų klijavimas

Ratų montavimas ir balansavimas – tai svarbus procesas, siekiant užtikrinti saugų ir patogų vairavimą. Ratų balansavimo metu tikriname ar padanga tolygiai sukasi aplink savo ašį ir ar tai nesukelia vibracijų.  Esant disbalansui: automobilis sunaudoja daugiau degalų, keleiviai salone jaučia vibracijas, padangos dėvisi greičiau ir tai sukelia saugumo problemų.

Stabdžių sistemos patikrinimas ir remontas

Stabdžių sistemos remontas ir keitimas – Viena iš pagrindinių mašinos mechaninių dalių – tai stabžiai. Stabdžių sistema turi buti reguliariai tikrinama pagal automobilio gamintojo eksplotavimo reikalavimus. Tai yra labai svarbu nes nuo to priklauso jūsų bei aplinkelių eismo dalyvių saugumas.

Turbinų remontas ir pakeitimas Vilniuje

Turbinų remontas – sutrikus jos veiklai galima pakenkti visam variklio darbui. Pats turbinos veikimos principas paprastas. Ji išsaugo energiją, kurią šiaip būtų išmesta lauk kaip šiluma. Išmetimo dujos suka turbiną, kuri suka kompresorių, kuris suspaudžia orą, paduodamą į variklį, o suspaustas oras padeda padidinti variklio galingumą.

Degalų tiekimo sistemos ir bakų remontas

Degalų tiekimo sistemos ir bakų remontas – šios sistemos patikra rekomenduojama kas 50 tūkst. kilometrų. Tačiau patį gedimą gali nusakyti tokios problemos kaip sunkesnis variklio užsivedimas, padidėjusios degalų sanaudos ar dūmingumas. Dažna šių problemų atsiradimo priežastis – nekokybiškas kuras, kuriame yra įvairių šiukšlių.

Kaitinimo žvakių patikra ir remontas

Kaitinimo žvakių patikra ir keitimas – žvakių keitimas rekomenduojamas nuvažiavus su jomis apie 25 tūkst. – 50 tūkst. kilometrų. Joms senstant sunkėja variklio užsivedimas, kadangi žvakės įkaista ilgiau ir veikia silpniau.

Starterių ir generatorių remontas

Starterių ir generatorių remontas. Starteris tai agregatas padedantis užvesti automobilio variklį. Susidėvi dažniausiai dėl besisukančių dalių. Remontuojamas starteris būna visiškai išardomas, išvalomas, guoliai ir tarpikliai pakeičiami naujais. Generatorius tai įrenginys aprūpinantis elektra maitinimu, kurio akumuliatoriaus baterija yra įkraunama veikiant varikliui. O patikros darbas atliekamas diagnostikos rezultatų pagalba.

Tepalų ir filtrų pakeitimas

Tepalų ir filtrų keitimas – eksplotuojant automobilį tepalai ir filtrai turi būti keičiami reguliariai nepaisant jo markės ar modelio. Dažniausiai tepalus ir filtrus reikėtų keisti nuvažiavus 10 tūkst. kilometrų arba kas metus.

Duslintuvų remontas, virinimas ir keitimas

Duslintuvų remontas – duslintuvų keitimas dažniausiai privalomas automobiliui pradėjus skleisti keistus garsus arba salone pradėjus jausti dujų išmetimo kvapas arba tiesiog atsiradus rūdims. Dažnu atvėju pakankamas duslintuvo privirinimas, jei pažeidimai yra silpni.

Visi virinimo darbai

Visi virinimo darbai.